Lokata mobilna
na nowe środki
już w Twojej aplikacji
Załóż lokatę w swoim telefonie i zarabiaj:

Wystarczy 1 000 zł, by zacząć oszczędzać
Dysponujesz większą gotówką?
Ulokuj nawet 30 000 zł
Lokatę możesz zerwać, kiedy potrzebujesz
– zwrócimy Ci w pełni wpłacony kapitał
Korzyści lokaty mobilnej na nowe środki
Zyskujesz coś jeszcze
Kwota minimalna: 1 000 PLN. Kwota maksymalna: 30 000 PLN. Kapitalizacja odsetek – po upływie okresu umownego. Lokata Mobilna na nowe środki dostępna w Aplikacji mobilnej Kasy Stefczyka. Łączne saldo Lokat na nowe środki, e-Lokat na nowe środki oraz Lokaty Mobilnej na nowe środki nie może przekroczyć 500 000 PLN. Jeden członek Kasy może posiadać 1 aktywną Lokatę Mobilną na nowe środki. Po zakończeniu okresu umownego lokata wraz z odsetkami ulega przedłużeniu na Lokatę lub e-Lokatę Standardową na kolejny okres umowny.
Lokata Mobilna na nowe środki | |
---|---|
Oprocentowanie stałe w skali roku | 5,10% |
Okres trwania | 6 miesiący |
Kwota minimalna | 1 000 PLN |
Kwota maksymalna | 30 000 PLN |
Nowe środki stanowią różnicę wynikającą z porównania salda Twoich wszystkich rachunków w dniu zakładania lokaty z ich saldem na koniec 10. dnia poprzedniego miesiąca. Nadwyżkę salda możesz ulokować na Lokacie Mobilnej na nowe środki.
Jak założyć lokatę mobilną na nowe środki?
Zaloguj się do swojej aplikacji mobilnej Kasa Stefczyka Online
Wybierz zakładkę Finanse, następnie przejdź do Oszczędności
Kliknij „Nowa Lokata” i załóż jedną z lokat dostępnych w ofercie
Nie posiadasz jeszcze aplikacji mobilnej Kasa Stefczyka Online? Pobierz ją już teraz!
Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie należy sparować ją ze swoim kontem w Kasie Stefczyka. W instrukcji użytkownika aplikacji mobilnej znajdziesz informację, jak w kilku prostych krokach ją aktywować.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy!
Najczęściej zadawane pytania
Jest produktem oferowanym przez instytucje finansowe, który pozwala na bezpieczne ulokowanie pieniędzy, a także ich pomnażanie. Polega na ulokowaniu środków pieniężnych na umówiony czas i określone w ofercie oprocentowanie. Po zakończeniu lokaty pieniądze wracają do klienta wraz z należnymi odsetkami.
Jest taka możliwość w każdej chwili trwania lokaty, natomiast wypłata przed upływem okresu, na jaki zawarto umowę, jest równoznaczna z zerwaniem lokaty. Kasa Stefczyka daje gwarancję, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz pełny, wpłacony kapitał.
W przeciwieństwie do rachunku oszczędnościowego lokata jest zawierana na czas określony. Ponadto rachunek oszczędnościowy daje możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania środków (za drugą i kolejną wypłatę środków z rachunku w danym miesiącu zostanie naliczona opłata zgodnie z TPiO dla prowadzonych rachunków płatniczych), natomiast środki na lokacie są zamrożone na czas jej trwania. Oprocentowanie na lokatach przeważnie jest dużo wyższe niż na rachunkach oszczędnościowych.
Nowe środki to najprościej mówiąc środki, które nie były zdeponowane dotąd na rachunkach osobistych posiadanych przez Ciebie w Kasie Stefczyka.
Aby to stwierdzić porównamy saldo Twoich rachunków w dniu zakładania lokaty z ich saldem na koniec 10. dnia poprzedniego miesiąca.
Za rachunki uznajemy rachunek płatniczy IKS, rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania "Książeczka", rachunek lokaty, Rachunek oszczędnościowy.
Pamiętaj, że środki, które chcesz ulokować, muszą znajdować się na rachunku IKS najpóźniej w dniu zawierania Umowy o lokatę.
Oprocentowanie stałe jest to oprocentowanie, którego wysokość jest ustalona w umowie lokaty i nie zmienia się przez cały okres trwania lokaty. Oprocentowanie zmienne natomiast to oprocentowanie, które ulega wahaniom pod wpływem zmian stóp procentowych wprowadzanych przez Radę Polityki Pieniężnej lub zmianę wysokości wskaźnika WIBOR 3M. Oznacza to, że oprocentowanie może wzrosnąć (wówczas nasz zysk jest wyższy) lub zmaleć (wówczas nasz zysk jest niższy).
Tak! Środki zgromadzone na rachunku w Kasie Stefczyka są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oznacza to, że są całkowicie bezpieczne do równowartości w złotych 100 000 euro. Szczegółowy katalog wyłączeń przedmiotowych i podmiotowych objętych ochroną gwarancyjną zawarty jest w ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. więcej informacji
Masz jeszcze jakieś pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.